Moda Perisi | Gelinlik Modelleri,Nişanlık,Abiye
info@modaperisi.com.tr
0 212 531 26 62

Uzaktan Dikim

Uzak Dikim

Uzak Dikim

Değerli müşterilerimiz;

Mağazamız İstanbul’dadır. Ancak Modaevimiz sadece İstanbul'a değil tüm Türkiye’ye ve dünyanın her noktasına dikim yapmaktadır. İstanbul'da yaşayan yada İstanbul'a gelme imkanı olan müşterilerimiz için provalı gelinlik dikimi yapmaktayız ve en fazla üç prova alarak gelinlik veya nişanlıkların teslimatını gerçekleştiriyoruz.

İstanbul'da bulunmayan ve gelme imkanı olmayan müşterilerimiz için UZAKTAN DİKİM servisimiz bulunmaktadır.
Uzaktan dikim konusunda sayın müşterilerimizin zihinlerindeki tereddütleri gidermek için Gelinlik veya Nişanlık Abiye dikimi konusunda her türlü garantiyi veriyor ve ürünü geri alma sözü veriyoruz.  Bu konuda referansınızın bizim için olan öneminin farkında olduğumuzu bildirmek istiyoruz.

GELİNLİK ve NİŞANLIK modellerinin dikimi nasıl gerçekleşiyor:         

İlk olarak gelinlik veya nişanlık modelinizi sitemizdeki  model arasından veya istediğiniz herhangi bir yerden seçiyorsunuz. Modeli telefon veya e-posta yolu ile bize bildiriyorsunuz.

Modelinizin dikimi konusunda veya danteli,boncuğu,kumaşı hakkında bilgileri size veriyoruz . Modelinizin nasıl olacağına kesin karar verdikten sonra bulunduğunuz bölgedeki herhangibir terziden ölçülerinizi aldırıp bizi arıyorsunuz ve terzimiz bulunduğunuz yerdeki ölçü alan kişi ile ölçüleri tekrar teyid ediyor.

Gelinlik veya nişanlık fiyatının ufak bir kısmını sipariş sırasında kapora olarak ödüyorsunuz.
Modaevimiz modelinizi hazırlamaya başlıyor. İstediğiniz modelin birebir aynısını sizin için hazırlıyoruz. Biz size önce modelinizin resimlerini çekip gönderiyoruz. İSTEDİĞİM GİBİ OLMUŞ dediğiniz zaman modeli size kargo ediyoruz.


Ürünün İadesi:

Gelinliğinizi veya nişanlığınızı teslim aldıktan sonra kontrol ediyorsunuz ve üzerinize giyip deniyorsunuz.
Anlaştığınızdan farklı bir ürün gelmişse, kumaşı, danteli, deseni, modeli v.s tekrar bize kargo ettiğiniz zaman yatırmış olduğunuz parayı hesabınıza geri aktarıyoruz.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin